r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

GoogSysTray 1.2.0 z obsługą Docs i innymi nowościami

Strona główna Aktualności

Pojawiła się nowa wersja programu, dzięki któremu możliwe jest otrzymywanie w zasobniku systemowym powiadomień z usług Google - GoogSysTray 1.2.0. Warto zwrócić uwagę na tę niewielką, ale bardzo przydatną aplikację dla systemów Windows i Linux.

GoogSysTray to narzędzia przeznaczone dla osób korzystających z poczty Gmail oraz innych usług oferowanych przez Google (Voice, Calendar, Reader i Wave). Program działa w obszarze powiadomień, okresowo sprawdzając zawartość skrzynki pocztowej i informując o pojawieniu się każdej nowej wiadomości. Informacja ta wyświetlana jest na ekranie w postaci okienka popup, z poziomu którego użytkownik ma możliwość usunięcia maila oraz oznaczenia go jako spam lub przeczytany. Wygląd i rozmiar takiego okna można dowolnie zmieniać w opcjach aplikacji.

W nowej wersji programu GoogSysTray 1.2.0 wprowadzono obsługę Google Docs i programu do powiadomień Snarl. Pojawiła się możliwość podglądu otrzymanych e-maili, a także niektóre funkcje z Gmaila. Dodano również nowe wersje językowe, niestety, nie ma wśród nich na razie wersji polskiej.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.