r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google 2.0.295.80

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja

„Google” to jedyna oficjalna aplikacja należąca do Internetowego giganta Google dostępna na platformę Windows Phone. Jest to najprostsza aplikacja zapewniająca dostęp do wyszukiwarki.

Galeria programu

Jako ekran główny widnieje tylko pasek wyszukiwania oraz na dolnej belce wyszukiwanie głosowe. Podczas wpisywania zapytania wyświetlane są podpowiedzi. Wyszukiwanie głosowe działa tak samo jak w wersji webowej oraz na telefonach z systemem Android lub iOS, jednak czasami program długo inicjuje tę funkcję. Po wybraniu jednego z linków dostępnych na liście wyszukiwania, użytkownik nie zostaje przekierowany do Internet Exproler. Strona jest otwierana w aplikacji. Aby przejść do IE należy po otworzeniu strony z dolnego menu wybrać „otwórz w Internet Explorer”.

W ustawieniach programu można zmienić funkcje dotyczące SafeSearch, lokalizacji oraz historii wyszukiwania.

Do wad aplikacji należy przyznać, że Google zsuwa ją na drugi, a nawet trzeci plan. Wyszukiwanie głosowe pojawiło się dużo później niż w aplikacjach na inne systemy operacyjne.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 07.03.2014 14:06

Aplikacja bezużyteczna. To samo a nawet mniej niż mobilna strona google. No, ale co innego mogło dać google na WP.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.