Google Analytics Google Analytics 4.1.346558856

Strona główna Android Narzędzia Narzędzia dla administratorów i programistów
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja Google Analytics jest oficjalnym klientem google'owej usługi do monitorowania ruchu na stronach internetowych i analizowania go. Program zapewnia dostęp do wszystkich danych przypisanych do profilu użytkownika w koncie Analitycs.

Oprócz wyświetlania danych podstawowych, jak unikalne odwiedziny, odsłony i alerty automatyczne, aplikacja pozwala na personalizację widoku i wyświetlanie statystyk z kilku dostępnych działów. Są to przede wszystkim informacje o użytkownikach i sesjach, ale również dane zintegrowane z AdWords, śledzenie strony (m.in. wejścia, wyjścia, czas na stronie) oraz śledzenie skonfigurowanych zdarzeń. Możliwe jest również przeglądanie danych dotyczących wyszukiwania w witrynie, przegląd danych ustawionych celów, oraz dotyczące E-commerce.

Przydatnym narzędziem w programie jest możliwość analizowania ruchu na wybranej stronie internetowej w czasie rzeczywistym. W tej kategorii informacyjnej znajdziemy dane m.in. o aktualnie przeglądanych treściach na naszej stronie, o urządzeniu, na którym treść jest wyświetlana oraz o czasie trwania odsłony.

Użytkownik może z każdej kategorii wybrać interesujące go dane i ustawić jako panel do wyświetlania. Ponadto aplikacja obsługuje wyświetlanie informacji w czasie rzeczywistym, gdzie przedstawia ilość aktywnych użytkowników, strony na jakich się znajdują, oraz najpopularniejsze witryny odsyłające.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!