r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google Apps Sync psuje pluginy i wyszukiwarkę Outlooka

Strona główna Aktualności

Google oficjalnie przyznało się do błędu, jaki wywołuje instalacja wydanej niedawno aplikacji Google Apps Sync for Microsoft Outlook.

Google Apps Sync jest pluginem do Outlooka 2003 lub 2007, który między innymi potrafi synchronizować pocztę, kalendarz i kontakty z usługami Google. Niestety okazało się, że po instalacji niektóre inne pluginy do programu pocztowego przestają funkcjonować. Wśród nich są Microsoft Office Outlook Connector, Acrobat PDF Maker Toolbar i Outlook Change Notifier. To jednak nie wszystko. Największym problemem jest fakt, że instalacja Google Apps Sync powoduje wyłączenie outlookowej wyszukiwarki Windows Desktop Search i innych podobnych wyszukiwarek, jeśli zostały zainstalowane. Co więcej, wyłączenie wyszukiwarek jest celowym działaniem - Google tłumaczy, że robi to po to, by wyszukiwarki te nie wchodziły w konflikt z jego produktem.

Google pracuje nad rozwiązaniem problemu pluginów oraz niedziałających wyszukiwarek. Na razie jedynym rozwiązaniem jest jednak odinstalowanie Google Apps Sync.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.