r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google Calendar Sync dla Outlooka

Strona główna Aktualności

Synchronizacja kalendarza Google z programem Microsoft Outlook była jak dotąd pewnym wyzwaniem. Teraz Google wydało narzędzie Google Calendar Sync, dzięki któremu czynność ta staje się bardzo prosta.

Google Calendar Sync jest niewielką, bezpłatną aplikacją od Google. Współpracuje z aplikacjami Microsoft Outlook 2003/2007 i umożliwia nie tylko jednorazowe przeniesienie całej zawartości pomiędzy kalendarzami, ale także automatyczne synchronizowanie kalendarzy w zadanych odstępach czasowych. Niestety aplikacja ma kilka ograniczeń, warto o nich poczytać na stronach producenta. Między innymi chodzi o problemy z transferem alertów o wydarzeniach (Outlook nie obsługuje powiadomień e-mailowych czy smsowych) czy brak możliwości scalenia zawartości kalendarzy przy pierwszej synchronizacji (jeden z kalendarzy musi być ręcznie wyczyszczony).

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.