r   e   k   l   a   m   a
reklama

Google Calendar Sync z obsługą 64-bitowego Outlooka 2010

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Jest już dostępna kolejna wersja narzędzia Google Calendar Sync, tym razem rozbudowana o możliwość synchronizacji danych z 64-bitową wersją Outlooka 2010.

Google Calendar Sync to niewielkie narzędzie pozwalające na łatwe przenoszenie danych między Kalendarzem Google i terminarzem wbudowanym w Outlooka. Program został po raz pierwszy udostępniony pod koniec 2008 roku i umożliwiał wymianę danych z Outlookiem 2003 i 2007. W sierpniu 2010 roku Google Calendar Sync wzbogacił się o obsługę Outlooka 2010, jednak tylko w wersji 32-bitowej. Wydana właśnie kompilacja 0.9.4.1 jest pozbawiona tego ograniczenia. Obsługa Google Calendar Sync jest bardzo prosta - po instalacji wystarczy podać swój e-mail i hasło do konta Google oraz wybrać częstotliwość synchronizacji, a program zrobi za nas resztę.

Aplikację Google Calendar Sync można pobrać bezpośrednio ze strony wsparcia technicznego. Jest tam także przygotowana szczegółowa instrukcja obsługi programu.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSzef Wykopu o cenzurze w Internecie: Czujemy się zmuszeni do ucieczki z Unii