r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google Chrome 2.0 Beta

Strona główna Aktualności

Mimo, że zainteresowanie nową przeglądarkę Google jest póki co prawdopodobnie mniejsze, niż życzyłby sobie tego jej producent, nie osłabia to jego wysiłków rozwojowych. Właśnie pojawiła się nowa wersja określana jako Beta o numerze 2.0.169.1.

Najważniejszą nowością nowej wersji jest jej szybkość, dzięki czemu nowe Chrome działa od 25 do 35 procent szybciej. Z pozostałych nowości wymienić należy autouzupełnianie formularzy, przewijanie za pomocą kółka myszy, sortowanie zakładek według tytułów, zoom całej strony oraz możliwość przeciągania karty poza okno tak, aby możliwe było jego zadokowanie w wybrany sposób.

Google Chrome 2.0 Beta można pobrać z serwerów producenta. Przypominamy, że wciąż jest to wersja niestabilna i może zawierać błędy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.