r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google Chrome 2.0 Pre-Beta

Strona główna Aktualności

Mimo, że zainteresowanie nową przeglądarką Google jest póki co prawdopodobnie mniejsze, niż życzyłby sobie tego jej producent, nie osłabia to jego wysiłków rozwojowych. Pojawiła się właśnie nowa wersja określana jako "pre-beta" (cokolwiek by to nie znaczyło) o numerze 2.0.156.1.

Jak można przeczytać na blogu zespołu Google Chrome, nowości w tej wersji jest aż kilka - funkcja autocomplete uzupełniająca z historii dane wpisywane w formularzach, znana ze zdecydowanej większości innych przeglądarek, mechanizm powiększania całej strony (razem z grafikami), automatyczne przewijanie stron, profile przeglądania oraz wsparcie dla skryptów Greasemonkey. Pełna lista zmian w dokumencie Release Notes.

Aktualizacji do tej wersji dokonać można poprzez narzędzie do wyboru kanału aktualizacji. Domyślnym kanałem jest stabilny, należy zmienić go na "Dev" i... poczekać aż przeglądarka zaktualizuje się automatycznie lub z poziomu okna "O przeglądarce" ręcznie wymusić aktualizację.

Stabilną wersję Google Chrome 1.0.154.36 pobrać można w dziale: PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Przeglądarki stron WWW

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.