Google Chrome 2.0 Pre-Beta

Strona główna Aktualności

O autorze

Mimo, że zainteresowanie nową przeglądarką Google jest póki co prawdopodobnie mniejsze, niż życzyłby sobie tego jej producent, nie osłabia to jego wysiłków rozwojowych. Pojawiła się właśnie nowa wersja określana jako "pre-beta" (cokolwiek by to nie znaczyło) o numerze 2.0.156.1.

Jak można przeczytać na blogu zespołu Google Chrome, nowości w tej wersji jest aż kilka - funkcja autocomplete uzupełniająca z historii dane wpisywane w formularzach, znana ze zdecydowanej większości innych przeglądarek, mechanizm powiększania całej strony (razem z grafikami), automatyczne przewijanie stron, profile przeglądania oraz wsparcie dla skryptów Greasemonkey. Pełna lista zmian w dokumencie Release Notes.

Aktualizacji do tej wersji dokonać można poprzez narzędzie do wyboru kanału aktualizacji. Domyślnym kanałem jest stabilny, należy zmienić go na "Dev" i... poczekać aż przeglądarka zaktualizuje się automatycznie lub z poziomu okna "O przeglądarce" ręcznie wymusić aktualizację.

Stabilną wersję Google Chrome 1.0.154.36 pobrać można w dziale: PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Przeglądarki stron WWW

© dobreprogramy