Google Chrome to Phone Google Chrome to Phone

Strona główna Android Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Chrome to Phone jest niewielką aplikacją, dzięki której możemy przesyłać aktualnie otwarte strony internetowe z komputera do telefonu lub tabletu. Oprócz instalacji na urządzeniu mobilnym, wymagane jest posiadanie konta Google, oraz instalacja specjalnego dodatku w przeglądarce Chrome lub jej pochodnych.

Możliwa jest również instalacja dodatku w przeglądarce Firefox, o nazwie Fox To Phone. Aplikacja pozwala na przeglądanie przesyłanych w ostatnim czasie witryn, oraz decydować w jaki sposób mają być one otwierane na urządzeniu mobilnym po wysłaniu z poziomu komputera - możliwe jest pytanie użytkownika przed otwarciem witryny, lub otwieranie ich w pełni automatycznie.

Po zainstalowaniu odpowiedniego dodatku do używanej przeglądarki, użytkownik musi potwierdzić nadanie mu odpowiednich uprawnień związanych z kontem Google. Dopiero wtedy następuje faktyczne powiązanie pomiędzy przeglądarką komputerową, a urządzeniami mobilnymi. Możliwe jest wykorzystanie zarówno wielu urządzeń mobilnych, jak i wielu desktopowych instancji przeglądarek w ramach jednego i tego samego konta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!