Google Chrome to Phone 2.3.3

Strona główna Android Narzędzia Synchronizacja danych
Pobierz program
lub zeskanuj:

Chrome to Phone jest niewielką aplikacją, dzięki której możemy przesyłać aktualnie otwarte strony internetowe z komputera do telefonu lub tabletu. Oprócz instalacji na urządzeniu mobilnym, wymagane jest posiadanie konta Google, oraz instalacja specjalnego dodatku w przeglądarce Chrome lub jej pochodnych.

Możliwa jest również instalacja dodatku w przeglądarce Firefox, o nazwie Fox To Phone. Aplikacja pozwala na przeglądanie przesyłanych w ostatnim czasie witryn, oraz decydować w jaki sposób mają być one otwierane na urządzeniu mobilnym po wysłaniu z poziomu komputera - możliwe jest pytanie użytkownika przed otwarciem witryny, lub otwieranie ich w pełni automatycznie.

Po zainstalowaniu odpowiedniego dodatku do używanej przeglądarki, użytkownik musi potwierdzić nadanie mu odpowiednich uprawnień związanych z kontem Google. Dopiero wtedy następuje faktyczne powiązanie pomiędzy przeglądarką komputerową, a urządzeniami mobilnymi. Możliwe jest wykorzystanie zarówno wielu urządzeń mobilnych, jak i wielu desktopowych instancji przeglądarek w ramach jednego i tego samego konta.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacja Chrome to Phone zniknie ze sklepu Play

4
11.12.2015  •  Łukasz Maślanka

Jeśli używacie aplikacji na Androida Chrome to Phone, lepiej poszukajcie alternatywy. Program nie będzie już rozwijany przez Google, a za kilka miesięcy zostanie wycofany ze sklepu Play. Na stronie programu Chrome to Phone w Google Play pojawił się komunikat, że aplikacja jest przestarzała. Programiści firmy nie będą już pracowali nad rozwojem tego programu, a za kilka miesięcy – dokładnie w marcu 2016 r. – zostanie wycofany z zasobów googleowego sklepu z aplikacjami. Chrome to Phone stracił bowiem rację bytu. Po zalogowaniu się na konto Google w przeglądarce Chrome, informacje o naszych…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych