reklama

Google Chrome z motywami

Strona główna Aktualności

O autorze

W najnowszych wydaniach testowych Google Chrome możliwe jest łatwe zmienianie wyglądu programu za pomocą motywów.

Do tej pory aby zmienić niebieski kolor przeglądarki, użytkownicy byli zmuszeni ręcznie modyfikować pliki programu. Obsługa motywów została uaktywniona w wersji 3.0.195.3, do której już ukazała się poprawka oznaczona numerem 3.0.195.4. Aktualnie dostępne są dwa próbne motywy: Camo oraz Snowflake. Aktywacja motywu sprowadza się do pobrania i uruchomienia pliku. Prawdopodobnie trwają prace nad utworzeniem katalogu skórek - już teraz widnieje w ustawieniach przycisk "pobierz motywy", jednak prowadzi on jak na razie do pustej strony. Motywy działają zarówno w systemie Windows, jak i Mac OS X.

Nowa wersja Chrome wprowadza również jako domyślny interaktywny widok "new-tab", podobny do widoku szybkiego wybierania znanego przede wszystkim użytkownikom Opery. Wraz z tym wydaniem wprowadzono również wsparcie dla tagów video HTML 5.

Przypominamy, że stabilna wersja przeglądarki Google Chrome 2.0.172.39 jest dostępna do pobrania w naszym vortalu w dziale PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Przeglądarki stron WWW.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama