r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google Code Jam 2006

Strona główna Aktualności

Od poniedziałku można zapisywać się na konkurs programistyczny Google Code Jam 2006. Jest o co walczyć, pierwsza nagroda wynosi 10 tysięcy dolarów.

Zapisy trwają do 5 września, tego samego dnia rozpocznie się jednodniowa runda kwalifikacyjna podczas której wybranych zostanie tysiąc najlepszych osób. Właściwa pierwsza runda zredukuje liczbę uczestników o połowę, zaś do finału przejdzie jedynie stu programistów. Końcowa rozgrywka odbędzie się 27 października. Finaliści polecą na koszt Google do Nowego Jorku, gdzie znajduje się drugie co do wielkości centrum programistyczne firmy. Wszyscy finaliści mają także gwarantowane nagrody w wysokości 750 dolarów.

Szczegółowe informacje na temat konkursu na stronach organizatora. Przypominamy, że ubiegłoroczną edycję wygrał Polak, Marek Cygan.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.