Google Desktop 4.5 po polsku

Strona główna Aktualności

O autorze

Dzisiaj, ponad miesiąc od premiery aplikacji Google Desktop 4.5 w języku angielskim, pojawiła się wersja polskojęzyczna.

Google Desktop sprawia, że przeszukiwanie plików na dysku twardym staje się równie szybkie i skuteczne, jak przeszukiwanie Internetu za pomocą serwisu Google Search. Program buduje indeks plików, listów e-mail, multimediów, przeglądanych stron internetowych i czatów, który zapewnia, że wyszukanie ich po podaniu słów kluczowych trwa ułamek sekundy. Dodatkowo dzięki Google Gadgets możemy korzystać z pluginów w postaci czytników RSS, budzików, zegarków, pokazów zdjęć, czytników pogody, kalkulatorów, odtwarzaczy plików muzycznych itp. na pasku Sidebar lub bezpośrednio na pulpicie.

Google Desktop w wersji 4.5 jest kompatybilny z systemem operacyjnym Microsoft Vista oraz pakietem Office 2007 i przeglądarką Mozilla Firefox 2.0. Szczegółowy opis funkcjonalności programu można znaleźć na stronach Google. Google Desktop 4.5 jest do pobrania w naszym dziale PROGRAMY -> Akcesoria -> Inne akcesoria.

© dobreprogramy
s