r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google Docs z obsługą plików PDF

Strona główna Aktualności

Firma Google udostępniła nową wersję pakietu biurowego Google Docs, oferującego możliwość edycji dokumentów tekstowych i arkuszy kalkulacyjnych, poprzez przeglądarkę, wzbogacając ją o jedną z najbardziej oczekiwanych funkcjonalności - wsparcie dla plików PDF.

Aktualnie Google Docs pozwala na wykonywanie podstawowych operacji związanych z obsługą tego typu plików, takich jak podgląd, przesyłanie, czy udostępnianie. Aczkolwiek, nie jest możliwa ich edycja, a jedynie przenoszenie pochodzących z nich treści do innych dokumentów. Działanie pierwszej z nich prezentuje się bardzo podobnie do dostępnej w sąsiedniej usłudze Google Books natomiast jej działanie przypomina typowe, okienkowe aplikacje. Dodatkowo użytkownicy, którym został udostępniony dany dokument mogą go pobrać na twardy dysk swojego komputera. Niewykluczone, że podobna funkcjonalność trafi też do Gmaila.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.