reklama

Google Doodle na plakacie, kubku, koszulce, torbie, deskorolce…

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Na zamawianie prezentu świątecznego już trochę za późno, ale na szczęście Święta Bożego Narodzenia nie są jedyną w roku okazją do kupienia czegoś miłośnikowi okolicznościowych logo wyszukiwarki Google. Google Doodle może znaleźć się na koszulce, kubku, nalepce i wielu innych drobiazgach.

Całą historię okolicznościowych Doodli można przeglądać na nowej stronie. Znajdziemy tam obrazki (i nie tylko, bo wiele Doodli było interaktywnych) podzielone na lata i na kraje pochodzenia, w tym pierwsze Doodle z 1998 roku.

Doodle z ostatnich 11 lat można również zachować sobie w bardziej namacalnej formie. W sklepie Zazzle otwarty został dział z Doodlami, w którym zamówić można Doodla wydrukowanego na naklejce, płótnie obrazowym, koszulce, desce do deskorolki, kartce pocztowej, kubku i podobnych gadżetach. Ceny nie są specjalnie okazyjne, ale jeśli ktoś ma bzika na punkcie konkretnego Doodla, nie powinny być przeszkodą. W końcu nieczęsto zdarza się okazja na kupienie koszulki z Doodlem z okazji rocznicy wydania pierwszej książki Stanisława Lema.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama