r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google Drive - konkurent SkyDrive i Dropbox - wkrótce wystartuje

Strona główna Aktualności

Google jest bliski uruchomienia własnej usługi umożliwiającej przechowywanie danych w chmurze.

Nowa usługa poza oczywistą funkcją przechowywania danych przesyłanych z komputera pozwoli niemal na pewno na synchronizację z telefonami bazującymi na Androidzie, tak jak to ma miejsce w przypadku Windows Phone i SkyDrive. Google Drive ma oferować także możliwość udostępniania przechowywanych treści innym użytkownikom. Przykładowo, zamiast wysyłać duże pliki jako załącznik do maila, będziemy mogli umieścić je w Google Drive i umieścić w wiadomości jedynie link do pliku. Jak możemy przeczytać w The Wall Street Journal, Google Drive będzie miał także swoją biznesową odmianę, która trafi do pakietu aplikacji Google Apps i zaoferuje możliwość płatnego zwiększania dostępnej przestrzeni dyskowej. Oferta Google ma być bardziej konkurencyjna cenowo od podobnych rozwiązań dostępnych na rynku.

Przedstawiciele Google nie chcieli komentował doniesień gazety. Według nieoficjalnych informacji Google Drive wystartuje w ciągu kilku najbliższych tygodni.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.