r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google Earth 4

Strona główna Aktualności

Z okazji pierwszej rocznicy stworzenia programu Google Earth, programiści przygotowali nową wersję tego ciekawego narzędzia. Nowe wydanie przynosi nie tylko zmiany w interfejsie, ale także czterokrotne zwiększenie ilości danych, co przekłada się na możliwość uzyskania jeszcze większych przybliżeń powierzchni Ziemi.

Ponad 20% powierzchni lądów (200 państw) można już oglądać w powiększeniu pozwalającym na rozróżnienie poszczególnych budynków i samochodów. Pozostała część naszej planety dostępna jest w średniej rozdzielczości. Zaktualizowano także służące do tworzenia własnych map API i umożliwiono korzystanie z języka KML (Keyhole Markup Language), służącego do oznaczania obszarów na mapach. Równolegle z premierą nowej wersji Google Earth pojawiła się nowa wersja Google SketchUp, programu służącego do modelowania trójwymiarowego, który ma teraz możliwość umieszczania stworzonych obiektów na mapach Google Earth.

Najnowsza wersja Google Earth dostępna jest na stronie producenta w wersjach na Windows, MacOS i po raz pierwszy, na Linuksa.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.