r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google Earth 6 Beta z lepszym Street View i drzewami w 3D

Strona główna Aktualności

Google wydał kolejną wersję Google Earth - znanej aplikacji umożliwiającej oglądanie trójwymiarowego modelu Ziemi z naniesionymi zdjęciami lotniczymi, satelitarnymi i modelami 3D.

W szóstej odsłonie Google Earth szczególny nacisk został położony na widok 3D. Inżynierom Google udało się w pełni zintegrować widok Street View z mapami - obecnie przechodzenie między poszczególnymi lokacjami jest w pełni płynne, choć nowe ustawienia wymagają szybkiego łącza internetowego. W Google Earth pojawiły się ponadto oczekiwane od dłuższego czasu trójwymiarowe drzewa - obecnie jest ich około 80 milionów i zostały zlokalizowane w największych miastach świata. Z czasem wirtualne lasy i parki mają pokryć cały glob. Aplikacja wzbogaciła się także o łatwiejszą w obsłudze przeglądarkę zdjęć historycznych. Przebudowie uległ interfejs programu - poszczególne sekcje zostały uproszczone i dostosowują się do materiału aktualnie oglądanego przez użytkownika. Google przygotował krótki film demonstracyjny, który w przystępny sposób prezentuje wszystkie nowości wprowadzone do aplikacji. Warto pamiętać, że nowe dodatki dość wyraźnie obciążają komputer, przez co zwiedzanie zurbanizowanych terenów na mniej wydajnych maszynach może być utrudnione.

Google Earth 6.0 Beta można pobrać z naszego vortalu. Aplikacja dostępna jest dla systemów Windows, Mac OS X i Linux.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.