Google Email Uploader 1.1

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Google Email Uploader to niewielka aplikacja przeznaczona do przesyłania starych wiadomości z powrotem na konto pocztowe. Usługa przeznaczona jest dla osób korzystających z Google Apps, które posiadają aktywne konto na stronach Google. Aplikacja współpracuje z najpopularniejszymi klientami pocztowymi dla Windows i Mac: Outlookiem, Mailem, Eudorą czy Thunderbirdem. Niestety, w obecnej wersji Email Uploader nie obsługuje poczty Google - Gmaila. Aplikacja posiada też ograniczenia. Po wysłaniu 500 e-maili Uploader zwalnia do jednej wiadomości na sekundę.

Uwaga!

Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 2.0 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Docent REDAKCJA  15 #4 12.04.2013 14:00

@Fizowaty:

Nasz asystent pobierania proponuje instalację dodatkowego oprogramowania, co jest formą reklamy, stąd możliwa reakcja szczególnie wrażliwych programów antywirusowych. Instalacja dodatków jest jednak nieobowiązkowa, podobnie jak korzystanie z asystenta. Poza tym nigdy nie zawierają one wirusów, trojanów ani żadnego złośliwego kodu. Sprawdzamy wnikliwie każdą aplikację przed jej dodaniem.

  #3 11.04.2013 13:47

Uwaga zawiera najszkodliwszego Wirusa nie ściągać!!!

Haszkod   1 #2 08.05.2010 20:24

eee....słabizna tylko 600 kg ..///;
pozdrówka dal HASZKODÓW!;D

Haszkod   1 #1 08.05.2010 20:24

ee...słabizna tylko 500 kg \\\\;