reklama

Google Hangouts

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Komunikatory
Pobierz program
lub zeskanuj:

Hangouts, to następca komunikatora Google Talk. Aplikacja podobnie do Skype umożliwia zarówno prowadzenie rozmów tekstowych, jak i zupełnie darmowych wideo-rozmów. Rozpoznaje ona kontakty konta Google, pozwala na rozmowy z osobami posiadającymi profil Google+, jak również z zupełnie innych serwerów XMPP.

Możliwe jest także zaproszenie osób z książki kontaktowej poprzez wysłanie im wiadomości SMS. Do rozmów mogą być załączane zdjęcia, a linki np. z serwisu Youtube są automatycznie wyświetlane jako filmy. Z poziomu Hangouts użytkownik może przeglądać wszystkie archiwalne rozmowy.

Aplikacja obsługuje natychmiastowe powiadomienia (push), niestety w przeciwieństwie do konkurencyjnego Facebook Messengera nie może stanowić zamiennika dla aplikacji obsługującej wiadomości SMS. W ramach ustawień możliwa jest zmiana sygnału powiadomienia, włączenie wibracji, a także zarządzać tym, które osoby mogą z nami rozmawiać w oparciu o kręgi Google+.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 25.12.2017 02:59

Dobra aplikacja tylko sKoda ze jak sie Apomni hasla nie ma opcji z applikacji zeby utworzyc nowe. Zato sie zamyka

  #1 06.09.2016 08:29

Jak nie może być zamiennikiem aplikacji sms? Może. Przy instalacji aplikacja sama pyta czy chcemy aby wiadomości sms obsługiwał domyślnie Hangouts. Ewentualnie później możemy to ustawić. Facebook mess. to dno.

reklama