Google Hangouts

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Komunikatory
Pobierz program
lub zeskanuj:

Hangouts, to następca komunikatora Google Talk. Aplikacja podobnie do Skype umożliwia zarówno prowadzenie rozmów tekstowych, jak i zupełnie darmowych wideo-rozmów. Rozpoznaje ona kontakty konta Google, pozwala na rozmowy z osobami posiadającymi profil Google+, jak również z zupełnie innych serwerów XMPP.

Możliwe jest także zaproszenie osób z książki kontaktowej poprzez wysłanie im wiadomości SMS. Do rozmów mogą być załączane zdjęcia, a linki np. z serwisu Youtube są automatycznie wyświetlane jako filmy. Z poziomu Hangouts użytkownik może przeglądać wszystkie archiwalne rozmowy.

Aplikacja obsługuje natychmiastowe powiadomienia (push), niestety w przeciwieństwie do konkurencyjnego Facebook Messengera nie może stanowić zamiennika dla aplikacji obsługującej wiadomości SMS. W ramach ustawień możliwa jest zmiana sygnału powiadomienia, włączenie wibracji, a także zarządzać tym, które osoby mogą z nami rozmawiać w oparciu o kręgi Google+.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 25.12.2017 02:59

Dobra aplikacja tylko sKoda ze jak sie Apomni hasla nie ma opcji z applikacji zeby utworzyc nowe. Zato sie zamyka

  #1 06.09.2016 08:29

Jak nie może być zamiennikiem aplikacji sms? Może. Przy instalacji aplikacja sama pyta czy chcemy aby wiadomości sms obsługiwał domyślnie Hangouts. Ewentualnie później możemy to ustawić. Facebook mess. to dno.