r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google Hangouts

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Komunikatory
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

Hangouts, to następca komunikatora Google Talk. Aplikacja podobnie do Skype umożliwia zarówno prowadzenie rozmów tekstowych, jak i zupełnie darmowych wideo-rozmów. Rozpoznaje ona kontakty konta Google, pozwala na rozmowy z osobami posiadającymi profil Google+, jak również z zupełnie innych serwerów XMPP.

Galeria programu

Możliwe jest także zaproszenie osób z książki kontaktowej poprzez wysłanie im wiadomości SMS. Do rozmów mogą być załączane zdjęcia, a linki np. z serwisu Youtube są automatycznie wyświetlane jako filmy. Z poziomu Hangouts użytkownik może przeglądać wszystkie archiwalne rozmowy.

Aplikacja obsługuje natychmiastowe powiadomienia (push), niestety w przeciwieństwie do konkurencyjnego Facebook Messengera nie może stanowić zamiennika dla aplikacji obsługującej wiadomości SMS. W ramach ustawień możliwa jest zmiana sygnału powiadomienia, włączenie wibracji, a także zarządzać tym, które osoby mogą z nami rozmawiać w oparciu o kręgi Google+.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Testujemy Androida Marshmallow na zegarku Moto 360 pierwszej generacji

22
OPROGRAMOWANIE 01.03.2016 | Łukasz Maślanka (lukasz_em)

Aktualizacja Androida Wear na smart zegarki zawitała do Polski. Przynosi długo oczekiwane zmiany, jak pełne spolszczenie systemu operacyjnego, funkcję Doze oszczędzającą energię w akumulatorze oraz obsługę kolejnych komunikatorów internetowych. To, co nowe w Androidzie Wear, sprawdziliśmy na smart zegarku Moto 360 pierwszej generacji. Aktualizacja oprogramowania dla użytkowników z Polski została udostępniona kilka dni temu, a więc mniej więcej dwa tygodnie później niż innych państwach. Po kilku dniach zaglądania w zakamarki zegarkowego Androida 6.0 Marshmallow, możemy zaprezentować Wam opis…

Marshmallow na Android Wear. Zegarek pozwoli rozmawiać przez telefon

7
OPROGRAMOWANIE 05.02.2016 | Łukasz Maślanka (lukasz_em)

Mamy dobre wiadomości dla posiadaczy smartzegarków z systemem Android Wear. Google rozpoczęło aktualizację oprogramowania do wersji 1.4. Wprowadzi ona obsługę nowych komunikatorów (między innymi WhatsApp i Google Hangouts) za pomocą komend głosowych, a na urządzeniach z wbudowanym głośnikiem pozwoli odczytywać powiadomienia oraz prowadzić rozmowy telefoniczne bezpośrednio przez zegarek. Polaków powinna zaś ucieszyć zapowiedź, że system ma zostać spolszczony. Android Wear 1.4 wykorzystuje API 23 i jest oparty na Androidzie 6.0 Marshmallow. Aktualizacja zostanie dostarczona na smartzegarki w…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 06.09.2016 08:29

Jak nie może być zamiennikiem aplikacji sms? Może. Przy instalacji aplikacja sama pyta czy chcemy aby wiadomości sms obsługiwał domyślnie Hangouts. Ewentualnie później możemy to ustawić. Facebook mess. to dno.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.