r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google Hangouts

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Komunikatory

Hangouts, to następca komunikatora Google Talk. Aplikacja podobnie do Skype umożliwia zarówno prowadzenie rozmów tekstowych, jak i zupełnie darmowych wideo-rozmów. Rozpoznaje ona kontakty konta Google, pozwala na rozmowy z osobami posiadającymi profil Google+, jak również z zupełnie innych serwerów XMPP.

Możliwe jest także zaproszenie osób z książki kontaktowej poprzez wysłanie im wiadomości SMS. Do rozmów mogą być załączane zdjęcia, a linki np. z serwisu Youtube są automatycznie wyświetlane jako filmy. Z poziomu Hangouts użytkownik może przeglądać wszystkie archiwalne rozmowy.

Aplikacja obsługuje natychmiastowe powiadomienia (push), niestety w przeciwieństwie do konkurencyjnego Facebook Messengera nie może stanowić zamiennika dla aplikacji obsługującej wiadomości SMS. W ramach ustawień możliwa jest zmiana sygnału powiadomienia, włączenie wibracji, a także zarządzać tym, które osoby mogą z nami rozmawiać w oparciu o kręgi Google+.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Hangouts Meet i Chat – Google właśnie uruchomiło kolejne komunikatory

18
10.03.2017  •  Maciej Olanicki

Google już wielokrotnie próbowało swoich sił w tworzeniu komunikatorów. Wszystkie aplikacje tej korporacji służące komunikacji mają jednak wspólny mianownik – niemal nikt z nich nie korzysta. Mimo tego dziś lista znów została powiększona o dwa nowe komunikator, które wzajemnie się uzupełniają. Powitajcie Hangouts Meet i Hangouts Chat. Google zdecydowało się na podzielenie Hangouts na dwie aplikacje: Chat, które będzie służyć do prowadzenia tekstowych rozmów, także z obsługą oddzielnych kanałów, podobnie jak ma to miejsce w Slacku oraz Meet. Meet stanowi zaś uzupełnienie Chat o funkcję…

Testujemy Androida Marshmallow na zegarku Moto 360 pierwszej generacji

22
01.03.2016  •  Łukasz Maślanka

Aktualizacja Androida Wear na smart zegarki zawitała do Polski. Przynosi długo oczekiwane zmiany, jak pełne spolszczenie systemu operacyjnego, funkcję Doze oszczędzającą energię w akumulatorze oraz obsługę kolejnych komunikatorów internetowych. To, co nowe w Androidzie Wear, sprawdziliśmy na smart zegarku Moto 360 pierwszej generacji. Aktualizacja oprogramowania dla użytkowników z Polski została udostępniona kilka dni temu, a więc mniej więcej dwa tygodnie później niż innych państwach. Po kilku dniach zaglądania w zakamarki zegarkowego Androida 6.0 Marshmallow, możemy zaprezentować Wam opis…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 25.12.2017 02:59

Dobra aplikacja tylko sKoda ze jak sie Apomni hasla nie ma opcji z applikacji zeby utworzyc nowe. Zato sie zamyka

  #1 06.09.2016 08:29

Jak nie może być zamiennikiem aplikacji sms? Może. Przy instalacji aplikacja sama pyta czy chcemy aby wiadomości sms obsługiwał domyślnie Hangouts. Ewentualnie później możemy to ustawić. Facebook mess. to dno.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.