Google I/O 2016 Google I/O 2016 version 4.1.0

Strona główna iOS Wiadomości Inne programy informacyjne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Google I/O 2016 to oficjalna aplikacja dorocznej konferencji I/O, na której Google ogłasza nowości w swoich usługach i plany przyszłych projektów. Dzięki programowi można sprawdzić harmonogram sesji podczas I/O 2016, a także śledzić transmisje wideo na żywo.

W aplikacji znajdziemy szczegółowe informacje o każdej z sesji tematycznych Google I/O 2016. Możliwe jest również dodanie przypomnień informujących o rozpoczęciu każdego z wydarzeń konferencji. Dodatkowo, użytkownicy zalogowani kontem Google mogą synchronizować dane z aplikacji między różnymi urządzeniami oraz stroną internetową I/O 2016.

Program pozwala wygodnie śledzić konferencyjne wydarzenia za pomocą internetowego streamu na żywo, bez konieczności opuszczania aplikacji. Ponadto, w Google I/O 2016 znajdziemy wpisy z mediów społecznościowych dotyczące konferencji.

Zaletą aplikacji jest prosty i czytelny interfejs, stylistycznie zgodny z "płaską" charakterystyką systemu iOS. Informacje o sesjach w aplikacji są pogrupowane tematycznie, wg większych bloków (np. Android, Google Play, reklamy Google Ads), co ułatwia wyszukiwanie potrzebnych danych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!