r   e   k   l   a   m   a
reklama

Google Instant teraz także w smartfonach

Strona główna Aktualności

O autorze

Google zaktualizował swoją usługę Google Instant o możliwość korzystania z poziomu urządzeń mobilnych z systemem iOS 4 albo Android 2.2.

Google Instant to wprowadzony we wrześniu mechanizm przyspieszający wyszukiwanie w Sieci. Umożliwia nie tylko dynamiczne aktualizowanie wyników wyszukiwania, ale także przewidywanie, czego szukamy. Dzięki działaniu specjalnego algorytmu wyszukiwarka może poprawnie odpowiedzieć na nasze zapytanie, nim je w pełni wpiszemy. Jak poinformował Google na swoim blogu, usługa została już udostępniona dla użytkowników smartfonów z systemem iOS 4 i Android 2.2. Google Instant nie jest jednak dostępny domyślnie, aby zeń skorzystać należy odwiedzić główną stronę wyszukiwarki, a następnie kliknąć odpowiedni link uruchamiający usługę.

Obecnie Google Instant dostępny jest w ograniczonym zakresie. Mogą z niego skorzystać jedynie osoby odwiedzające amerykańską stronę wyszukiwarki. Trwają prace nad wdrożeniem usługi także w innych wersjach językowych. Może zająć to trochę czasu, podobnie jak w przypadku desktopowego wydania usługi. Google Instant nie jest też dostępny dla wszystkich przeglądarek internetowych, nie skorzystają z niego także użytkownicy tabletów iPad z systemem iOS. Klip wideo informujący o Google Instant dla smartfonów można obejrzeć na stronach serwisu YouTube.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSą powody, dla których świat fascynuje się grą, o której nie wie absolutnie nic