r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google Instant w Chrome dla Mac OS X

Strona główna Aktualności

Google wprowadził usługę Google Instant w Chrome dla systemu Mac OS X. Wkrótce zapewne pojawi się ona także w stabilnym wydaniu przeglądarki internetowej.

Szybkie wyszukiwanie podczas wpisywania zapytań zostało wcześniej udostępnione dla wersji Chrome na Windowsa. Teraz funkcję wprowadzono w najnowszych nocnych wydaniach przeglądarki również dla Mac OS X. Dostępna jest ona na razie z poziomu about:labs, można się spodziewać jednak, że wkrótce trafi do stabilnego wydania przeglądarki firmy Google. Aby skorzystać z usługi należy aktywować ją w Chrome Labs, a następnie zrestartować przeglądarkę. Jeśli chodzi o wydanie przeglądarki dla Windowsa, opuściła ona Chrome Labs. W Chromium dostępna jest już w preferencjach programu.

Można spodziewać się, że w kolejnej aktualizacji Chrome Google Instant pojawi się jako opcjonalna funkcja. Użytkownicy innych przeglądarek zapewne również będą mogli skorzystać z szybkiego wyszukiwania. Pracownicy firmy Google zapewne już pracują nad odpowiednimi dodatkami dla Firefoksa czy Internet Explorera. Działanie Google Instant w Chrome na Mac OS X można obejrzeć na krótkim klipie zamieszczonym w serwisie YouTube.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.