r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google Keep 2.2018.02101

Strona główna iOS Akcesoria Notesy

Google Keep to usługa i aplikacja do zarządzania naszymi notatkami od firmy Google. W przeciwieństwie do takich programów jak OneNote i Evernote stawia na prostotę i minimalizm.

Możliwości aplikacji są jednak regularnie rozbudowywane. Choć daleko im jeszcze do wspomnianej konkurencji, to jednak wraz z kolejnymi aktualizacji program zyskuje nowe, przydatne rozwiązania. Notatki mogą zawierać treści różnego typu: podstawowe notatki tekstowe, poprzez listy zadań / pola wyboru, zdjęcia, aż po nagrywanie dźwięku np. głosu. Przypomnienia mogą być wybierane na porę dnia, określoną godzinę bądź też lokalizację.

r   e   k   l   a   m   a

Pojedyncza notatka może łączyć ze sobą nawet wszystkie powyższe opcje. Ponadto użytkownik zyskuje możliwość wyszukiwania, oraz przeglądania notatek archiwalnych. Wzorem Gmaila zapiski możemy oznaczać etykietami, które zastępują klasyczne foldery. Dodatkowo aplikacja posiada bardzo poręczny widget w centrum powiadomień, za pomocą którego w szybki sposób stworzymy nowe notatki. Limit ilości danych wyznacza jedynie ilość wolnego miejsca na naszym koncie Google. Aplikacja jest darmowa i dostępna w języku polskim.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dokumenty Google zintegrowane z Keep: w końcu wygodny import notatek

1
OPROGRAMOWANIE 02.03.2017 | Maciej Olanicki

Wczoraj Google opublikowało na oficjalnym blogu komunikat o integracji dwóch swoich narzędzi, które do codziennej pracy wykorzystywany są dziś przez miliony użytkowników. Dziś z nowości w postaci wygodnego importu notatek z Google Keep do Dokumentów Google można korzystać już także w Polsce. Zarówno Keep, jak i Dokumenty pozostają najważniejszymi tego typu narzędziami w przeglądarce, tuż obok pakietu Microsoftu. Tym bardziej cieszy, że Google zdecydowało się w końcu na ich integrację, zwłaszcza że realizacja przebiegła bezbłędnie: notatki z Keep można w przeglądać na panelu bocznym w…

Budżet pod kontrolą. Aplikacje, z którymi opanujesz wydatki i oszczędzisz pieniądze

50
OPROGRAMOWANIE 03.02.2016 | Łukasz Maślanka

Jak zrobić zakupy i nie zwariować? Sklepowe półki uginają się od towarów, producenci kuszą promocjami i tylko czekają, aż wyciągniemy pieniądze z portfela. Do tego trudno zapamiętać, co dokładnie potrzebujemy kupić i ile wydaliśmy w sklepie lub w hipermarkecie. Nie musimy jednak poddać temu szaleństwu. Dobre oprogramowanie pomoże przygotować się do zakupów i inteligentnie zarządzać swoimi finansami. Szybko się okaże, że jesteśmy w stanie zaoszczędzić znacznie więcej, niż myśleliśmy. Z czym na zakupy? Aby podczas zakupów nie wydać więcej, niż planujemy (a często także, niż możemy i…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Miszkurka2000   17 #1 20.12.2015 17:46

Brakuje wersji dla Mobilnego Windowsa.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.