Google Keep Google Keep

Strona główna iOS Akcesoria Notesy
Pobierz program
lub zeskanuj:

Google Keep to usługa i aplikacja do zarządzania naszymi notatkami od firmy Google. W przeciwieństwie do takich programów jak OneNote i Evernote stawia na prostotę i minimalizm.

Możliwości aplikacji są jednak regularnie rozbudowywane. Choć daleko im jeszcze do wspomnianej konkurencji, to jednak wraz z kolejnymi aktualizacji program zyskuje nowe, przydatne rozwiązania. Notatki mogą zawierać treści różnego typu: podstawowe notatki tekstowe, poprzez listy zadań / pola wyboru, zdjęcia, aż po nagrywanie dźwięku np. głosu. Przypomnienia mogą być wybierane na porę dnia, określoną godzinę bądź też lokalizację.

Pojedyncza notatka może łączyć ze sobą nawet wszystkie powyższe opcje. Ponadto użytkownik zyskuje możliwość wyszukiwania, oraz przeglądania notatek archiwalnych. Wzorem Gmaila zapiski możemy oznaczać etykietami, które zastępują klasyczne foldery. Dodatkowo aplikacja posiada bardzo poręczny widget w centrum powiadomień, za pomocą którego w szybki sposób stworzymy nowe notatki. Limit ilości danych wyznacza jedynie ilość wolnego miejsca na naszym koncie Google. Aplikacja jest darmowa i dostępna w języku polskim.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!