r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google Maps pokaże uliczne korki także w Polsce

Strona główna Aktualności

W ramach live traffic w Google Maps dodano kolejnych 13 państw, w tym Polskę. Z usługi ucieszą się najbardziej kierowcy, którym zależy na informacjach o miejskich korkach.

Oprócz Polski z bieżących informacji o ulicznych korkach skorzystają obywatele takich państw jak Austria, Belgia, Czechy, Dania, Hiszpania, Niemcy, Irlandia, Izrael, Luksemburg, Holandia, Słowacja i Szwajcaria. Google poinformował na swoim blogu, że z live traffic można już skorzystać w ramach Google Maps dla Androida, iOS, a także w innych urządzeniach mobilnych z dostępem do Internetu. Usługa dostępna jest również w ramach Google Maps Navigation. Internauci mogą też głosować na miasta, które chcieliby ujrzeć w ramach Google Street View.

To już kolejna aktualizacja Google Maps w ostatnim czasie. Tydzień temu informowaliśmy o wprowadzeniu komunikacji miejskiej w ramach funkcji Transit Navigation w aplikacji dla Androida. Google zaktualizował też e-sklep z programami dla swojego mobilnego systemu. Warto zauważyć, że podobną usługę do live traffic oferuje już w Polsce Targeo. Z serwisu o korkach miejskich można skorzystać w telefonach z systemami iOS, Android i Bada.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.