r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google Mobile App dla Windows Mobile

Strona główna Aktualności

Google wydało pakiet aplikacji dla smartfonów wyposażonych w system Windows Mobile - czyli zgodnie z nomenklaturą przyjętą niedawno przez Microsoft, dla Windows Phones.

Pakiet Google Mobile App zawiera wyszukiwarkę Google Search, mapy Google Maps, pocztę Gmail, aplikację do zarządzania zdjęciami Picasa Web Albums oraz nowe narzędzie do synchronizacji danych Google Sync (o którym pisaliśmy jakiś czas temu). Firma zachęca do instalacji pakietu podając, że wyszukiwanie z poziomu Google Mobile App jest o połowę szybsze niż tradycyjnie wchodząc przez przeglądarkę na stronę wyszukiwarki. Wszystko dlatego, że aplikacje Google osiągalne są bezpośrednio na ekranie Today, można je też podmapować do przycisków urządzenia czy menu Start.

Działanie nowego pakietu można zobaczyć w serwisie YouTube, gdzie opublikowano film ilustrujący wyszukiwanie z poziomu aplikacji Google Search na Windows Mobile. Pakiet dostępny jest też na inne telefony. Niestety aktualnie polska wersja językowa nie została jeszcze zaktualizowana - trzeba korzystać z wersji angielskiej.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.