Google Pack po polsku

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Google przygotowała polską wersję językową pakietu Google Pack, w skład którego wchodzi wiele przydatnych, darmowych programów.

W zestawie znajduje się osiem aplikacji począwszy od popularnej przeglądarki Firefox ze zintegrowanym narzędziem Google Toolbar, programu Spyware Doctor Starter Edition do zabezpieczenia komputera przed "cyfrowymi szpiegami', Picasą do katalogowania i podstawowej obróbki zdjęć, Google Toolbar dla przeglądarki Internet Explorer, Adobe Reader do otwierania i przeglądania plików PDF, narzędzie Google Desktop do spersonalizowanego wyszukiwania danych na komputerze i nie tylko, pakietu biurowego StarOffice i aplikacji Norton Security Scan zabezpieczającej przed wirusami komputerowymi i robakami internetowymi.

Więcej informacji na temat Google Pack można znaleźć na stronie projektu, tam również znajdują się pliki instalacyjne dla systemu operacyjnego Windows XP lub Vista.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNagranie kochane przez miliony. Włączają je w jednym celu