r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google Pixel 2 coraz bliżej. Google zasłuży na miano producenta?

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Premiera iPhone 8 nadchodzi wielkimi krokami. Z pewnością sprzeda się świetnie, ale ta generacja będzie miała być może najsilniejszych przeciwników w historii. Zmierzy się z Samsungiem Galaxy S8, LG G6 czy nowym wcieleniem smartfonu tworzonego pod okiem Google. Informacje dotyczące Pixela 2 pojawiły się w Forbes.

Nowy smartfon Google ma podążyć za nowymi, nietypowymi proporcjami ekranu, które zostały zastosowane w Galaxy S8 i LG G6. Model XL2 ma otrzymać 5,6-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1312×2560 pikseli i proporcjach 18:9, identycznych jak w LG G6. Jego poprzednik oferował jeszcze ekran 16:9 o rozdzielczości 1440×2560 pikseli. Ramki wokół ekranu mają być smukłe, co w połączeni z nowymi proporcjami, powinno przełożyć się na lepsze leżenie urządzenia w dłoni.

Pixel XL2 dostanie również Snapdragona 835, czyli obecnie topowy układ Qualcomma. Przetwarzaniem grafiki zajmie się Adreno 540, a użytkownik do dyspozycji dostanie 4 GB RAM. Ujawnione liczby sugerują, że otrzymamy jednego z najwydajniejszych smartfonów na rynku, jak najbardziej mogącego konkurować z czołówką z Androidem, jak i z nadchodzącym iPhonem 8.

r   e   k   l   a   m   a

Obecnie informacje wskazują, że na dane dostaniemy 128 GB, a przednia kamerka może być bardzo zbliżona do tej z pierwszej generacji Pixela. Ma ona zapewniać zdjęcia w 7 lub 8 MP. Bardziej szczegółowej specyfikacji jeszcze nie znamy, a mimo iż premiera ma odbyć się za 3-4 miesiące, to wycieków jest naprawdę niewiele.

Z pewnością nowe Pixele będą urządzeniami z najwyższej półki. Google będzie chciało pokazać, że skończyła się już wyższość iPhone’a i sprzęt z Androidem jest równie dobrym wyborem.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.