r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google Pixel czy iPhone 7 – którego smartfona wolelibyście dostać w prezencie? #sonda

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Mamy za sobą dwie premiery roku. Apple zaprezentował iPhone'a 7, natomiast Google pokazał Pixel. Gdyby nie wybuchające Samsungi możnaby powiedzieć, że to dwa najważniejsze wydarzenia w świecie smartfonów.

Znamy specyfikację obu produktów i mimo, że nie można jeszcze porównać tych urządzeń trzymając w jednej ręce iPhone'a, a w drugiej Pixela, to można... pomarzyć. Marzenia są piękne i to właśnie od nich zaczyna się dążenie do celu, a bez nich mało co samo spada nam z nieba. Pytamy więc: gdyby pominąć aspekt ceny tych smartfonów, którego chcielibyście dostać w prezencie?

Pomijamy inne marki, załóżmy że nasz dobroczyńca nie ma innych produktów lub nasz nieograniczony budżet możemy wydać wyłącznie w stajni Apple lub Google. Sonda jest anonimowa, nie ma się czego wstydzić, zajrzyjcie więc głęboko w swoje serca lub umysły (na różne sposoby podejmujemy decyzje) i głosujcie...

r   e   k   l   a   m   a

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.