Google Play Music All Access — kolejny konkurent Deezera i Spotify już w Europie

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Google Play Music All Access to usługa muzyczna przypominająca znane Spotify, Xbox Music czy Deezera — umożliwia słuchanie muzyki na życzenie, przesyłanej strumieniowo do aplikacji na urządzeniu mobilnym lub odtwarzacza w przeglądarce. Uruchomiona w maju dotarła oto do Europy.

Z usługi można skorzystać obecnie w Wielkiej Brytanii, Australii, Austrii, Belgii, Francji, Hiszpanii, Irlandii, Luksemburgu, Nowej Zelandii, Portugalii, Włoszech i Stanach Zjednoczonych. Google Play Music All Access nie będzie jednak miał wersji darmowej. Obecnie subskrypcja kosztuje 7,99 € lub 7,99 £, po 15 września cena wzrośnie do 9,99 € (lub funtów) miesięcznie. Darmowy okres próbny trwa 30 dni.

Do Polski usługa oficjalnie jeszcze nie dotarła. Z multimedialnych działów w Google Play mamy na razie dostęp jedynie do książek. W przygotowaniu jest także aplikacja do obsługi Google Music na urządzeniach z systemem iOS. Tym samym Google powoli stara się zająć miejsce głównego (a najchętniej jedynego) dostawcy multimediów dla niektórych użytkowników.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi