r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google Santa Tracker

Strona główna Android Dom Inne programy dla domu
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

Coroczna aplikacja Google pomagająca śledzić poczynania Mikołaja oraz przygotowująca nas do radosnego, świątecznego klimatu.

Galeria programu

Podstawowa funkcja Google Santa Tracker uaktywni się dopiero wraz z 24 grudnia. Do tego czasu aplikacja oferuje nam kilka prostych gier, z czego część z nich zostanie aktywowana dopiero w określonym terminie. Gry choć dobrze wykonane od strony technicznej są zazwyczaj nudne, nie posiadają też żadnego systemu klasyfikacji czy też zapamiętywania wyników i rywalizacji. Są dobre na parę minut, ale nic więcej.

Google Santa Tracker bardzo dobrze wpisuje się w Material Design otrzymał także wsparcie dla Chromecasta i Android Wear. Aplikacja dostępna jest w języku polskim i za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

W tym roku Mikołaj będzie uczył dzieci kodować

11
INTERNET 03.12.2014 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Tak jak u nas kalendarze adwentowe, w amerykańskiej kulturze zakorzeniona jest tradycja śledzenia toru lotu sani Świętego Mikołaja. W tym roku firma Google już uruchomiła portal dla dzieci, za którego pośrednictwem mogą odwiedzić wioskę elfów, w Wigilię obserwować lot i… uczyć się programować. Nawet ta tradycja nie jest wolna od edukacji, mającej oswoić najmłodszych ze sposobem działania komputerów i tworzeniem własnych programów. W tym roku śledzenie poczynań wesołego brodacza zaczęło się od monitoringu w jego mitycznej wiosce, gdzie pracowite elfy przygotowują prezenty dla grzecznych…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.