r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google SearchWiki

Strona główna Aktualności

Firma Google udostępniła usługę o nazwie SearchWiki, która pozwala na wygodne dostosowywanie wyników wyszukiwania poprzez zmianę kolejności poszczególnych witryn, usuwanie, dodawanie nowych i ich komentowanie.

Zmiana kolejności wyświetlania witryn na liście wyszukiwania możliwe jest poprzez dostępne obok linków tytułowych przyciski symbolizujące znaki plusa i minusa. Wprowadzane zmiany są zapisywane i ponownie wyświetlane w przyszłości wskutek ponownego wyszukania zadanej frazy. Są one rejestrowane w obrębie konta Google dlatego, aby ustawienia zadziałały w przyszłości, użytkownik musi być zalogowany. Możliwe jest także dołączanie indywidualnych notatek na temat danych witryn. Domyślnie nie są one wyświetlane, możliwe jest jednak podejrzenie opinii innych osób za pomocą przeznaczonego do tego celu odnośnika. Google przygotowało też krótki klip wideo przedstawiający omawiane nowości w praktyce. W chwili obecnej, usługa nie jest dostępna dla polskich internautów.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.