r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google Street View umożliwia nurkowanie

Strona główna Aktualności

Była świątynia Kukulkana, były chatki Scotta i Shackletona, pora więc spróbować nurkowania. Najnowszy dodatek do Google Street View zabierze nas do raf koralowych w pobliżu Australii, Filipin i Hawajów. Umiejętność pływania nie jest wymagana.

StreetView na swoich panoramach pokaże na razie żółwia w ławicy ryb, diabły morskie, rafę koralową o zachodzie słońca, kilkusetletnie rafy w wodach Filipin oraz krater Molokini. Zdjęcia z największej na świecie rafy koralowej, która znajduje się u wybrzeży Australii, można znaleźć także na stronie projektu World Wonders. Kolekcję podwodnych panoram z okolicy Australii, Filipin i Hawajów można obejrzeć także w specjalnie przygotowanym albumie. Celem projektu jest nie tylko umożliwienie każdemu odbycie wycieczki na rafę koralową, ale także stworzenie globalnego spisu raf. Naukowcy z całego świata będą dzięki temu mogli śledzić zachodzące w nich zmiany — dotychczas było to niemożliwe.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.