r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google TV już w Internecie

Strona główna Aktualności

Google uruchomił stronę internetową promującą najnowszy produkt firmy, Google TV.

Z udostępnionej właśnie strony możemy dowiedzieć się o funkcjach dostępnych w Google TV, pomoc uzyskają także deweloperzy. Nowa usługa firmy Google będzie bowiem obsługiwać również zewnętrzne aplikacje współpracujące na przykład ze smartfonami czy komputerami. Nie wyjawiono jak dotąd wiele na ten temat, najprawdopodobniej jednak w Google TV będzie można korzystać z Twittera, sklepu Amazon.com czy Chrome. Deweloperzy będą mogli tworzyć aplikacje dla nowej usługi od przyszłego roku. Wtedy też Google TV pojawi się w sprzedaży poza obszarem Stanów Zjednoczonych.

Google TV został zapowiedziany w maju tego roku. Jest systemem bazującym na Androidzie, w pełni zintegrowanym z telewizorem. Pozwoli na łatwiejsze korzystanie z Sieci. Użytkownicy będą mogli wyszukiwać informacje o nadchodzących programach, przeglądać strony internetowe, uzyskać dostęp do ogromnej bazy płatnych i bezpłatnych filmów w systemie VOD oraz korzystać ze specjalnie utworzonych dla platformy aplikacji. Podobną usługę rozwija Apple. Firma w tym roku wydała kolejną wersję swojego narzędzia Apple TV do kupowania i oglądania filmów za pośrednictwem Internetu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.