Google Talk dla wszystkich

Strona główna Aktualności

O autorze

W zeszłym roku firma Google stworzyła funkcjonalny, łatwy w obsłudze i darmowy komunikator Google Talk, za pośrednictwem którego porozumiewanie odbywa się poprzez wysyłanie wiadomości tekstowych i prowadzenie rozmów głosowych.

Dotychczas z aplikacji korzystać mogli tylko i wyłącznie użytkownicy posiadający konto pocztowe Gmail. Na chwilę obecną do testów usługi Google Talk mogą przyłączyć się wszyscy zainteresowani. Wystarczy zgłosić chęć udziału w testach na specjalnie przygotowanej stronie.

Komunikator Google Talk oferuje między innymi takie usługi jak: darmowe prowadzenie (dobrej jakości) rozmów głosowych, transfer plików i folderów do innych użytkowników i dużo więcej. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Google Talk beta.

Najnowsza wersja aplikacji dostępna jest do pobrania ze strony producenta. Przypominamy, że Google Talk posiada status beta i może nie działać do końca prawidłowo.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy