r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google Video

Strona główna Aktualności

O autorze

Najpopularniejsza wyszukiwarka na świecie - Google, udostępniła swoją najnowszą produkcję w postaci Google Video. Jest to narzędzie umożliwiające przeglądanie zasobów programów telewizyjnych.

Google Video pozwala na wynajdywanie danych pośród materiałów telewizyjnych wyemitowanych przez stacje, z którymi zostały zawarte stosowne umowy. Po wpisaniu interesującej nas frazy, Google wyświetli wyniki w postaci programów zawierających interesujący poszukującego materiał oraz informacje o nich. Użytkownik zobaczy także w wynikach wyszukiwania obraz klatki wideo z momentu, w którym pojawiło się określone wyrażenie.

Jak narazie dostępne są materiały z amerykańskich archiwów stacji telewizyjnych. Dostępne stacje to: BC (KGO), KRON, PBS, C-SPAN, KQED, NBC (KNTV), Fox News, C-SPAN2. Jak zapowiadają przedstawiciele Google, wraz z rozwojem tej usługi, baza dostępnych stacji ma się powiększać.

Usługa Google Video jest obecnie w fazie testów, jednak zainteresowani mogą ją znaleźć pod adresem: video.google.com

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.