r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google Voice bez zaproszeń, ale tylko w USA i Kanadzie

Strona główna Aktualności

Google zakończył zamknięte testy usługi Voice - od teraz jest ona dostępna publicznie i do jej aktywacji nie jest wymagane zaproszenie.

Obecnie z Google Voice mogą korzystać mieszkańcy USA i Kanady. Usługa umożliwia prowadzenie rozmów głosowych i wysyłanie wiadomości tekstowych - połączenia krajowe są darmowe. Ponadto użytkownicy mogą za niewielką opłatą dzwonić za granicę, mają dostęp do poczty głosowej z transkrypcją nagranych wiadomości na tekst oraz otrzymują informacje o nieodebranych połączeniach za pośrednictwem e-maili lub SMS'ów. Google Voice można zintegrować z Gmailem, usługa jest także dostępna za pośrednictwem telefonów Palm, iPhone, BlackBerry, Nokia S60, Android i Windows Mobile. Co więcej, pojawiły się niepotwierdzone informacje, że prowadzenie rozmów w usłudze Voice będzie możliwe także z poziomu Gmaila. Do tej pory dostęp do Google Voice był limitowany - by aktywować usługę, trzeba było otrzymać specjalne zaproszenie. Ograniczenie to zostało właśnie zdjęte i Voice może być uruchomiony przez każdego, kto łączy się z Siecią z terytorium USA.

Google informuje, że ograniczenie zasięgu usługi jest stanem "na teraz". Być może wkrótce firma zaoferuje dostęp do Voice w swoich regionalnych wersjach - tak do tej pory działo się w przypadku większości rozwijanych przez Google projektów.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.