r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google Wave z powiadomieniami e-mail

Strona główna Aktualności

O uruchomieniu usługi Google Wave informowaliśmy w maju ubiegłego roku. Teraz, programiści firmy z Mountain View, dodają do niej długo oczekiwaną funkcję, która ma celu szybkie informowanie użytkownika o nowych wiadomościach – automatyczne powiadamianie e-mailem.

Informację o nowej funkcji opublikował Ged Ellis na łamach oficjalnego bloga Google Wave. Użytkownicy mogą ją aktywować klikając opcję powiadomień w rozwijanym menu skrzynki odbiorczej i wybierając co jaki czas mają być wysyłane wiadomości o aktualizacji tematów z Wave (dostępne przedziały czasu to: natychmiast, co godzinę lub każdego dnia).

Programiści Google przyznali jednak, że zdają sobie sprawę z istnienia jeszcze kilku błędów we wprowadzonej właśnie opcji. Dlatego właśnie w najbliższych tygodniach mają zostać poprawione takie niedociągnięcia jak niewyświetlanie wszystkich uczestników danego wątku w e-mailach, wysyłanie powiadomień do użytkownika nawet wtedy, gdy to on jako ostatni dokonał aktualizacji danego tematu czy niedziałające odnośniki mające na celu automatyczną zmianę częstotliwości wysyłanych powiadomień.

r   e   k   l   a   m   a

Google apeluje także do wszystkich użytkowników korzystających z Wave o podzielenie się swoimi spostrzeżeniami na oficjalnym forum usługi.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.