r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google chce mieć większy wpływ na Androida

Strona główna Aktualności

Firma Google podczas kolejnych wydań Androida chce mieć większą kontrolę nad swoim systemem. Obecnie jego zdaniem zbyt duży wpływ mają nań producenci smartfonów.

Do takich wiadomości udało się dotrzeć serwisowi TechCrunch. Dotychczas Google pozwalał producentom smartfonów i dostawcom na znaczne ingerencje w system Adnoid. Ma się to zmienić w najbliższym czasie. Google chce częściowo zrezygnować z opinii producentów i dostawców, a postawić przede wszystkim na własne rozwiązania. Chodzi tutaj głównie o dodawanie przez nich własnych modyfikacji interfejsu Androida z takimi narzędziami jak na przykład Motoblur (synchronizacja kontaktów, poczty, zdjęć). Zdaniem firmy Google takie rozwiązania nie przynoszą oczekiwanych efektów, a tylko spowalniają działanie telefonu.

Zmiany miałyby dotyczyć już kolejnego wydania Androida. Google chce w ten sposób bardziej efektywnie konkurować z systemem iOS rozwijanym przez firmę Apple. Modyfikacje Androida sprawiają, że system traci na wyrazistości. Firma chce również konkurować z telefonem iPhone 4, który wkrótce będzie wprowadzony do sprzedaży w USA. Dzień wcześniej Google, Motorola, Verizon i Adobe w Nowym Jorku zaprezentują własne smartfony.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.