r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google dla alergików: informacje o pyłkach w wynikach wyszukiwania

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Co drugi Polak ma dodatni wynik alergicznych testów na powszechnie występujące pyłki traw czy brzozy, choć nie każdy cierpi z powodu objawów alergii. Polska jest w czołówce pod tym względem, ale nie jest odosobniona. Nic więc dziwnego, że Google w końcu wprowadził do wyników wyszukiwania w aplikacji informacje o obecności alergenów w powietrzu.

Większość z nas cieszy się ostatnimi tygodniami lata, ale dla alergików to bardzo trudny czas. Google obserwuje wzrost liczby zapytań o alergie w kwietniu, maju, a następnie we wrześniu, dlatego przed końcem wakacji wprowadzi czytelne diagramy z informacjami o alergenach. Będzie można łatwo się do nich dostać, korzystając jedynie z aplikacji Google Search. Dane pochodzą z The Weather Channel i będą dostępne także dla polski.

Dotknięcie panelu z informacjami o alergenach przeniesie nas do bardziej szczegółowych informacji i prognozy.

r   e   k   l   a   m   a

Dodatkowo, jeśli zapylenie będzie wyjątkowo niebezpieczne w najbliższej okolicy, użytkownik może otrzymać powiadomiene z aplikacji Google. By je otrzymywać, wystarczy wyszukać hasło związane z pyłkami i zgodzić się na otrzymywanie powiadomień, gdy pojawi się okno z pytaniem.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.