r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google dodaje nowe funkcje do Gmaila

Strona główna Aktualności

Aż 6 nowych funkcji, dotychczas dostępnych jedynie w laboratoriach Google, będzie wprowadzonych dla użytkowników poczty Gmail. Wśród nich podgląd filmów YouTube i automatyczna odpowiedź na e-maile.

Google postanowił wprowadzić do Gmaila najpopularniejsze funkcje testowane w Google Labs. W sumie użytkownicy poczty mogli sprawdzać aż 60 proponowanych rozwiązań. Tylko 6 spośród nich zyskało uznanie w oczach firmy Google. Pierwsza z nich to podpowiedzi podczas wyszukiwania haseł lub e-maili. Funkcja ta będzie dostępna na razie tylko dla anglojęzycznych użytkowników poczty. W Gmailu pojawi się też narzędzie do wykrywania brakujących dodatków. Jeśli w treści e-maila znajdzie się fraza informująca o załączniku, natomiast jego samego nie będzie - Gmail poinformuje nas o tym.

W poczcie pojawi się także odtwarzacz filmików z YouTube. Jeśli w e-mailu znajdzie się link do wideo, nie będzie trzeba otwierać go w osobnej stronie. Kolejna funkcja to automatyczna odpowiedź na wiadomości - przydatna szczególnie podczas urlopu czy wakacji. Użytkownik będzie mógł też wybierać kolory etykiet, przez co dostosowywać wygląd Gmaila do własnych predyspozycji. Etykiety będzie można uruchamiać także za pomocą skrótów klawiszowych.

r   e   k   l   a   m   a

Google poinformował przy okazji o poprawkach w Gmailu. Dotyczą one m.in. wielkości czcionek, sygnatur czy kontaktów z chatu. Nowe funkcje, które teraz dostępne będą dla wszystkich użytkowników, były testowane przez ponad rok. Z pełną informacją na temat zmian w Gmailu można zapoznać się w anglojęzycznym blogu Google’a.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.