r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google dodaje reklamy do Picasy

Strona główna Aktualności

Google rozwija się na rynku reklamowym - po uruchomieniu reklam behawioralnych teraz firma przymierza się do serwowania większej ilości płatnych odsyłaczy na własnych witrynach, na początek w usłudze Picasa.

Aktualnie reklamy w Picasie wyświetlają się na stronie z wynikami wyszukiwania zdjęć. Reklamy te mają postać linków sponsorowanych wyróżnionych jasnożółtym tłem. Dociekliwi użytkownicy ustalili, a Google później potwierdziło, że na razie wyświetlane są jedynie odwiedzającym ze Stanów Zjednoczonych. Nie wiadomo, jakie są dalsze plany co do wyświetlania reklam w Picasie - należy się jednak spodziewać, że stopniowo linki sponsorowane zaczną pojawiać się także w pozostałych wersjach językowych serwisu.

Ostatnimi czasy Google sukcesywanie dodaje reklamy do kolejnych usług, które dotąd mogły poszczycić się "wolnością" od takich komercyjnych form - wśród nich na przykład Google Finance, Google News, Google Maps, Google Earth czy wyszukiwarka obrazów.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.