r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google dołącza do sporu między KE i Microsoft

Strona główna Aktualności

Kilkakrotnie na łamach vortalu pisaliśmy o kolejnych obiekcjach Komisji Europejskiej względem Microsoftu. Tym razem chodzi o przeglądarkę Internet Explorer, której dołączanie do systemu Windows jest według Komisji czynem nieuczciwej konkurencji. Na początku lutego, stanowisko w sprawie zajęła Mozilla. Teraz do sporu dołączyło Google.

Powody takiej decyzji wyjaśnia Sundar Pichai, wiceprezydent pionu zarządzania produktami. Wg niego, po pierwsze, przeglądarki internetowe mają decydujący wpływ na kształt Internetu. Po drugie, przy dużej konkurencji na rynku przeglądarek, dołączanie IE do systemów Windows daje tej przeglądarce nieuczciwą przewagę nad pozostałymi konkurentami.

Wreszcie, bazując na doświadczeniach w tworzeniu własnej przeglądarki internetowej posiada wystarczającą wiedzę o rynku, która może być przydatna dla Komisji Europejskiej. Microsoft nie skomentował decyzji Google i KE, poza wydaną w połowie stycznia informacją prasową.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.