reklama

Google łata kolejne błędy. Android 4.4.2 wydany

Strona główna Aktualności

O autorze

Polski rodzynek wśród moderatorów XDA, zatwardziały użytkownik Androida i Linuxa. Fan post rocka i Manchesteru United.

W kilka dni po wydaniu Androida 4.4.1, która poprawiała błędy dostrzeżone w pierwszym wydaniu KitKata, Google zdecydowało się na opublikowanie kolejnego zestawu poprawek. Przyjrzyjmy się co zostało zmienione w kompilacji KOT49H?

Okazuje się, że niewiele. Z wpisu na forum amerykańskiej sieci Sprint wynika, że nowa poprawka Androida skupiła się przede wszystkim na wyeliminowaniu błędu związanego z pocztą głosową i problemami z usunięciem monitu o dostępnych wiadomościach. Ponadto Google usunęło błąd pozwalający zablokować telefony Nexus za pomocą serii wiadomości SMS class 0 wysłanych w krótkim czasie. Drobne modyfikacje dotknęły także niedawno poprawiony aparat fotograficzny w telefonie Nexus 5.

Powiadomienia o aktualizacji powinny zostać wysłane bezpośrednio na urządzenia w ciągu najbliższych dni jednak już teraz pobrać można najnowszą wersję oprogramowania z serwerów Google i wgrać ją przez wbudowane recovery i komendę ,,adb sideload nazwa_pliku".

Nexus 4

Nexus 5

2012 Nexus 7 Wi-Fi

2012 Nexus 7 3G

2013 Nexus 7 Wi-Fi

2013 Nexus 7 LTE

Nexus 10

Pozostaje mieć nadzieję, że kalifornijscy programiści usunęli wszelkie błędy z systemu KitKat i może w spokoju skupić się nad rozwojem kolejnych wersji Androida.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama