r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google łowią na potęgę

Strona główna Aktualności

O autorze

Google zatrudnia nowych pracowników w takim tempie, jakby rynek znów ogarnęło szaleństwo dotcomów - twierdzą amerykańskie firmy rekrutacyjne. Rywale zaś skarżą się na to, że spółka psuje rynek swoimi metodami werbowania ludzi, informuje portal Gazeta.pl

Machina rekrutacyjna ruszyła wkrótce po tym, jak w sierpniu zeszłego roku kalifornijska spółka zadebiutowała na giełdzie. Google zatrudniał wówczas ok. 2,6 tys. pracowników. Po pół roku w spółce pracowało już 3,5 tys. osób. W ostatnim kwartale (zakończonym 30 września 2005 r.) Google przyjął 800 nowych pracowników, a łączna liczba zatrudnionych sięgnęła 5 tys.

Jednak na tym wcale nie koniec. Na stronie internetowej spółki wisi jeszcze lista ok. tysiąca ofert pracy - m.in. dla księgowych, specjalistów od marketingu czy zarządzania zasobami ludzkimi. Najbardziej pożądani są jednak wysokiej klasy specjaliści od technologii internetowych.

Więcej na ten temat można przeczytać w artykule Google łowią na potęgę, opublikowanym na łamach portalu Gazeta.pl.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.