r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google+ nadal bez wyszukiwarki wiadomości

Strona główna Aktualności

Sporo jeszcze brakuje nowej usłudze społecznościowej firmy Google do pełnej funkcjonalności. Na przykład porządnej wyszukiwarki zamieszczanych wiadomości.

Okazuje się, że w zaprezentowanym niedawno Google+ brakuje wyszukiwarki wiadomości zamieszczanych przez użytkowników? Wprawdzie można to rozwiązać za pomocą hasła "Yoursearch site:plus.google.com" w wyszukiwarce Google czy też Google Plus Search Engine, jednak brak takiej funkcjonalności to poważna wada usługi. Zwłaszcza że dotyczy już grubo ponad 10 mln internautów. Nie wiadomo też, czy Google rozważa wprowadzenie wyszukiwania do swojego serwisu. Na pytanie jednego z użytkowników Google+ o wyszukiwanie, Bradley Horowitz z firmy odpowiedział tylko: Dzięki za świetną podpowiedź!. Nie potrafił jednak podać żadnych szczegółów na temat dalszego rozwoju.

Można przypuszczać, że Google raczej będzie dodawać kolejne funkcje do swojej usługi, jak chociażby wyszukiwarkę wiadomości, czy integrację z YouTube, Dokumentami lub Kalendarzem. Na razie jednak brakuje wielu istotnych rozwiązań. Co ciekawe, Google+ już jest nieprzychylnie traktowany przez swojego konkurenta, Facebooka. Jak zauważył jeden z deweloperów, serwis Marka Zuckerberga (który notabene posiada konto na Google+) kasuje posty zachęcające do testowania nowej usługi firmy Google. Czyżby lęk przed nadmiernym wzrostem popularności konkurencji?

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.