r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google niezmiennie liderem wyszukiwarek

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Google zgodnie z oczekiwaniami pozostaje liderem w listopadowym rankingu wyszukiwarek w Stanach Zjednoczonych, który opublikowała firma analityczna comScore. W listopadzie użytkownicy z USA wykonali ponad 5,9 miliarda zapytań do Google, co stanowiło 58,6% całości. Jest to nieznaczny wzrost w stosunku do wyników z października, o 0,2%.

Jak wygląda sytuacja na kolejnych miejscach? Drugi wynik to oczywiście Yahoo i 22,4% zapytań - o 0,4% mniej niż w październiku. Na podium mieści się jeszcze Microsoft wciąż z tylko jednocyfrowym wynikiem - 9,8%, tym razem bez zmian. W rankingu znalazły się jeszcze Ask Network (4,6%) oraz Time Warner Network (4,5%). We wszystkich wyszukiwarkach ujętych w badaniu zanotowano łącznie ponad 10 miliardów zapytań, o 5% mniej niż w październiku. Analitycy z comScore tłumaczą to jednak różnicą jednego dnia w stosunku do poprzedniego miesiąca.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.