r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google odpowiada na krytykę Microsoftu dotyczącą Chrome Frame

Strona główna Aktualności

Internetowy gigant postanowił ustosunkować się do zarzutów, jakie Microsoft postawił wtyczce Chrome Frame, która wprowadza do Internet Explorera silnik WebKit stosowany w przeglądarce Google Chrome.

Według Google wtyczka Chrome Frame była od początku tworzona z myślą o maksymalnym bezpieczeństwie osób z niej korzystających. Łączy ona bowiem mechanizmy zabezpieczeń obecne w Chrome z IE, a powstała w ten sposób hybryda jest mniej podatna na ataki. Chcemy zachęcić użytkowników do korzystania z bardziej nowoczesnych i zgodnych ze standardami przeglądarek takich jak Firefox, Safari, Opera czy Google Chrome. Tym, którzy nie mogą tego zrobić, proponujemy Chrome Frame, które wprowadza do Internet Explorera silniejsze zabezpieczenia, lepszą wydajność i większe możliwości zarówno dla użytkowników jak i programistów. - powiedział rzecznik Google.

Internetowy gigant zachęca równocześnie zwolenników projektu Chrome Frame do analizowania kodu wtyczki i udzielania się w ramach społeczności Open Source, tak by rozwój pluginu był jeszcze bardziej dynamiczny.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.