r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google planuje betę Chrome Mac na grudzień

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Jak wynika z postu na liście mailingowej, Google przygotowuje się do wydania w grudniu bety Chrome dla systemu Mac OS.

Beta Chrome w wersji 4.0 jest już dostępna (można ją pobrać z naszego vortalu), ale tylko dla systemu Windows. Posiadacze systemów Linux i Mac OS muszą zadowolić się mniej stabilnymi wersjami deweloperskimi (które również są dostępne u nas do pobrania - Linux, Mac OS). Tymczasem wśród nowości w wersji 4.0 znajduje się obsługa rozszerzeń - jedna z najważniejszych funkcji, jaką powinna posiadać każda dobra przeglądarka. Nic więc dziwnego, że presja ze strony społeczności jest spora.

Jak czytamy w poście Nicka Bauma z zespołu Google, beta Chrome dla Mac ma się pojawić w grudniu. Informacja ta podana została niejako przy okazji, Baum zachęcał bowiem programistów rozszerzeń do przejścia na nową technologię interfejsu BrowserActions. Bazuje ona na przycisku w prawym górnym rogu przeglądarki, który umożliwia skorzystanie z rozszerzeń bezpośrednio w trakcie przeglądania stron.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.