r   e   k   l   a   m   a
reklama

Google planuje własną konsolę, a także inteligentny zegarek?

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Według nieoficjalnych wieści, firma Google zauważyła oto zainteresowanie konsumentów konsolami zbudowanymi na Androidzie, takimi jak OUYA, Game Stick czy M.O.J.O., biorąc się wreszcie za przygotowywanie własnego rozwiązania sprzętowego. Wobec też ruchów Sony, Microsoftu oraz Apple na polu tak zwanych inteligentnych zegarków, ponoć internetowy gigant obmyśla i w tym temacie projekt, którym podbije wkrótce rynek czasomierzy.

Do tego Google usprawnić miałby również odtwarzacz Nexus Q, który w odświeżonej odsłonie trafiłby nareszcie w ręce użytkowników. Więcej szczegółów mielibyśmy poznać po upowszechnieniu się Androida 5.0, czyli Key Lime Pie. Prawdopodobnie przy opracowywaniu nowych urządzeń Google nie będzie korzystać z doświadczeń nabytej przed laty Motoroli, koncentrując badania nad technologiami w swych wewnętrznych laboratoriach. Przypomnę może przy okazji, że Android został aktywowany już na przeszło 900 milionach różnych sprzętów, a liczba ta stale rośnie...

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSzef Wykopu o cenzurze w Internecie: Czujemy się zmuszeni do ucieczki z Unii